محتوای دوره

از زمانی که این دوره رو ضبط کردم وردپرس آپدین های زیادی رو منتشر کرده ؛ از دسامبر ۲۰۱۶ ما در آپدیت ۴٫۷   وردپرس هستیم. در طول این دوره به روز رسانی های جدید رو اطلاع رسانی خواهم کرد و ویژگی های جدید رو در اختیار شما قرار میدم.

از زمان ضبط  اصلی این دوره تا الان ورد پرس ۲ تم پیش فرض جدید اضافه کرده که ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ خونده میشن.

تم ۲۰۱۶ ویژگی های شخصی سازی جذابی داره و خیلی جمع و جوره. و تم ۲۰۱۷ با یک صفحه اصلی شیک بیزنس های کوچک رو هدف قرار داده . اگه میخواید در باره هر کدوم از این تم های پیش فرض اطلاعات بیشتری کسب کنید دروه وردپرس ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ من رو میتونید تماشا کنید.

همچنان که شما این دوره رو دنبال میکنید میتونید هر تمی که علاقه داشتید رو استفاده کنید اگه شما بخواین دقیقا با من همراه بشید به قسمت داشبورد وردپرس برید ؛ گزینه aprence  و گزینه thems

و از اونجا تم ۲۰۱۵ رو فعال کنید.

تغیرات اساس در وردپرس ۴٫۷ در قسمت ویرایشگر و شخصی سازی رخ داده .

گزینه وی سی ویگ   درنوار ویرایش برای ویرایش محتوا قرار گرفته و ابزار هایی که بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند رو در دسترس شما گزاشته.

در شخصی سازی شما آیکون های جدیدی رو خواهید یافت که به شما نشون میده کدوم ویژگی ها در پیش نمایش یا preview  میتونه مورد ویرایش قرار بگیره همچنین پشتیبانی از فیلم ها و تنظیمات css  به این بخش اضافه شده.

تمام این تغیرات با جزئیات کامل گفته خواهد شد ویرایش در فصل ۳ و شخصی سازی در فصل ۷٫

یکی از مزایای کار با ورد پرس اینه که به طور پیوسته به روز رسانی میشه من به دنبال اون آپدیت های اون دوره رو انجام میدم تا شما در جریان باشید .

حالا شما متوجه شدید چه موضوعاتی در وردپرس ۴٫۷ جدید هستن

پس الان زمان شروع یادگیریه