محتوای دوره

اولین قدم در یادگیری وردپرس ، نصب و راه اندازی اون بر روی سرورتونه//.

برای افزایش یادگیری در طول این دوره، فکر خوبیه که وردپرس رو خودتون نصب کنید. پس بیاید همراه من  روی محتوای دلخواه خودتون کار کنید  و بصورت تجربی کار رو یاد بگیرید

همونطور که از قبل می دونید وردپرس— نرم افزاریه  که— روی سرور به همراه یک دیتابیس راه اندازی میشه.

زمانی که شما در حال یادگیری وردپرس هستید میتونید اون رو بر روی یک سرور آنلاین بر روی اینترنت  راه اندازی کنید (۱۵s)یا یک سرور شبیه ساز  بر روی کامپیوتر شخصی خودتون

هر دو معایب و مزایای مربوط به خودشون رو دارند، که بهترین انتخاب بستگی به شما داره. برای آموزش هر دو روش ، ما چند دوره ی کوتاه ساختیم که میتونید اون ها رو در سایت لیندا ببینید.

برای اینکه متوجه بشید وردپرس چه جوری کار میکنه،پیشنهاد میکنم که ابتدا اون رو بر روی کامپیوتر شخصی خودتون، بصورت local راه اندازی کنید.

این تنها راهیه که میتونید بدون اینترنت به سایتتون دسترسی داشته باشید و روی اون کار کنید.اگر این ا صطلاحات برای شما نامفهوم  هست. این فیلم رو   stop کنید، وبه دوره های زیر در سایت لیندا مراجعه کنید:

نصب و راه اندازی وردپرس برای میندوزو مک یا نصب و راه اندازی وردپرس ومپ برای ویندوز ویا نصب و راه اندازی ورد پرس ممپ برای مک

اما اگر شما یک وب سایت آماده دارید، یا میخواید بر روی اینترنت یک وب سایتی رو استارت بزنید، میتونید دوره های زیر رو ببینید:

نصب و راه اندازی ورد پرس  shared hosting

این دوره به شما آموزش میده که یک وبسایت رو بر روی اینترنت قراربدید و هر کسی هم میتونه اونو بر روی اینترنت ببینه.

همینکه شما یکی از این دوره ها رو پشت سر گذاشتید، و سایت وردپرس خودتونو بر روی مرورگر مشاهده کردید، میتونید این دوره رو از سر بگیرید.