مطالعه راهنما و قوانین سایت

برای همکاری با سایت بنوپارس جهت تولید محتوای ویدیویی کافیه رزومه خودتون رو به صورت فایل pdf برای ما ارسال کنید,تا در اسرع وقت اونو برسی کنیم و  با شما تماس بگیریم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره,صفحه فرصتهای شغلی رو مطالعه کنید.

  1. در حال حاضر تمام دوره های سایت بنوپارس فقط از طریق سایت بنوپارس و به صورت دانلودی در اختیار دانشجویان قرار میگیرد و تمام محتوای تولید شده از نظر شرعی و قانونی برای سایت بنوپارس محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از آن خلاف قوانین میباشد.
  2. کاربران با تهییه هر کدام از دوره های ارائه شده در سایت بنوپارس تعهد میدهند که هیچگونه استفاده غیر قانونی از محتوای سایت و دوره ها و سایر خدمات مجموعه بنوپارس به واسطه آنها صورت نگیرد.
  3. بعد از تهییه دوره ها,به مدت ۳ روز و حداکثر ۳بار ,میتوانید دوره های تهییه شده را دانلود کنید و بعد از این مدت,به صورت اتوماتیک لیندک دانلود منقضی خواهد شد.

در صورتی که از محتوای ارائه شده دوره ها راضی نبودید میتونید بدون هیچ نگرانی درخواست بازگشت وجه خودتون رو تا سه روز بعد از خرید دوره توی سایت ثبت کنید تا در اولین فرصت مبلغ پرداختی شما,به حسابتون بازگشت داده بشه.

لازم به ذکر میباشد که مبلغ پرداختی بعد از کسر هزینه انتقال وجه به حساب شما بازگشت داده میشود.

راهنمای مراحل درخواست بازگشت وجه :

۱٫مثل تصویر ابتدا به حساب کاربری خود رفته و اطلاعات  (شماره کارت,نام کامل صاحب کارت, شماره موبایل در دسترس) رو وارد و ذخیره کنید.

۲٫در مرحله بعد به بخش سفارش ها در پنل کاربری بروید و از آنجا بروی نمایش محصول مورد نظر کلیک کنید.

 

۳٫ در پنجره باز شده بروری درخواست بازگشت وجه کلیلک کنید.

 

 

۴٫در صورت تمایل دلیل درخواست انصراف خود را در پنجره باز شده بنویسید و بعد بروی دکمه ارسال کلیک کنید.

۵٫بعد از انجام مرحله بالا,درخواست شما برای بخش مالی ارسال میشود,برای پیگیری لغو سفارش خود از داخل پنل ادمین گزینه درخواست های بازگشت وجه را باز کنید  (این گزینه فقط در صورتی که شما درخواست بازگشت وجه داشته باشید برای شما فعال میشود) و از آنجا روی نمایش محصول مورد نظر کلیک کنید.

۶٫در این صفحه میتونید پیگیر لغو سفارش خودتون باشید و همینطور در صورت لزوم به بخش مالی پیام بدید و در صورت لزوم پیام های بخش مالی را برسی کنید.